Yalancı izleyicilerini sevindirecek haber!

Yalancı izleyicilerini sevindirecek haber!

276

Show TV’de yayınlanan ve reytinglerde bir türlü istenilen başarıyı yakalayamayan Yalancı dizisi cuma akşamından salıya alınmıştı. Bu karar dizi hakkında alınabilecek final kararını ötelerken Yalancı cephesinden izleyiciyi çok mutlu edecek bir haber geldi.

BBC yapımı The Liar’dan uyarlanan ve başrollerinde Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci’nin yer aldığı Show TV dizisi Yalancı, dikkat çekici konusuna rağmen bir türlü reytinglerde başarıyı yakalayamadı.

Bu karar, cuma günü yeni ekrana gelecek çok güçlü rakipler olan Aziz ve Destan dizilerinin karşısında ezilmemesi açısından Yalancı için çok doğru bir karar oldu. Bu durum Yalancı dizisi için büyük bir fırsat olarak nitelendirildi.

Ancak bu arada ortalıkta dolaşan bir söylenti Yalancı izleyicilerini daha çok sevindirecek. Zira iddiaya göre günü değişen Yalancı dizisi için 13 bölümlük yayın garantisi verilmiş. Dolayısıyla eğer iddia doğruysa Show TV, düşük reytingine rağmen Yalancı hakkında final kararı vermeyerek diziye yeni bir şans tanıyor.