Yalnız Kurt ekibi sete çıktı!

Yalnız Kurt ekibi sete çıktı!

378

Osman Sınav’ın yeni dizisi Yalnız Kurt için geri sayım başladı.

Başrolünde Hasan Denizyaran’ın bulunduğu Yalnız Kurt dizisinin ekibi sete çıktı, çekimlere başladı. Dizi çok yakında ATV ekranında olacak.

Senaryo süpervizörlüğünü Şevket Dedelioğlu’nun yaptığı dizinin senaryosunu ise Murat Koca ile Alper Erze kaleme alıyor.

Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detaylarını görebileceksiniz.

Ülke sınırlarını değiştirmek, ülkeleri parçalamak, hükümetlere darbe yapmak, kukla yönetimler kurmak, ekonomik sorunlar çıkartmak, etkin ayrımcılık ile insanları birbirine düşman etmek, terör örgütleri ve cemaatler vasıtasıyla da bir ülkeyi karıştırmak için yapılan tüm küresel planlar bu dizinin konusunu oluşturuyor.

Dizide  Hasan Denizyaran’ın yanı sıra Cihan Ünal, Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Polat Bilgin ve Murat Han da rol alıyor.

Hasan Denizyaran Kimdir

Hasan Denizyaran, 26 Mayıs 1993 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Drama ve Oyunculuk bölümü mezunu olan Denizyaran kariyerine modellikle başladı. Çeşitli reklam filmlerinde rol aldıktan sonra 2016 yılında rol aldığı Hayat Sevince Güzel dizisi ile adını duyurdu.