Yarına Tek Bilet Netflix’te yayınlandı! Yarına Tek Bilet filmi konusu ve oyuncuları…

Yarına Tek Bilet Netflix’te yayınlandı! Yarına Tek Bilet filmi konusu ve oyuncuları…

188

Netflix yapımı ilk Türk filmi olan 'Yarına Tek Bilet' izleyici karşısına çıktı. Dünyanın en fazla dizi ve film izlenen platformu olan Netflix yapımı Yarına Tek Bilet'in oyuncu kadrosunu ve konusu hakkındaki tüm detaylar haberimizde.

Beklenen film Netflix’te yayınlandı. Yarına Tek Bilet bugün Netflix’te izleyici karşına çıktı. Romantik türdeki film yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gördü. Peki Yarına Tek Bilet filmi konusu nedir? Yarına Tek Bilet oyuncuları kimler?

YARINA TEK BİLET NETFLİX’TE YAYINLANDI

Ozan Açıktan’in yönettiği, başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı ‘Yarına Tek Bilet’ Netflix’te yayınlandı.

YARINA TEK BİLET KONUSU VE OYUNCULARI

Film, Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evriliyor. Yarına Tek Bilet filminin yapımcılığını OG Medya ve PToT film üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Aile Arasında, Çok Film Hareketler Bunlar gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan, Netflix’in bir diğer projesi Atiye ile tanınan Ozan Açıktan oturuyor.

 

Kaynak: Sözcü