Yeni başlayacak Kırmızı Oda dizisi oyuncuları kadrosu konusu ve kanalı

Yeni başlayacak Kırmızı Oda dizisi oyuncuları kadrosu konusu ve kanalı

154

Yeni Başlayacak Kırmızı Oda Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı

OGM Pictures'in 2020 - 2021 sezonu için hazırladığı projelerden birisi Kırmızı Oda TV8'de yayınlanacak. 
 

Kırmızı Oda Dizisinin Oyuncuları 

Binnur Kaya

Tülin Özen

Ecem Uzun

Songül Öden

Halit Özgür Sarı 

Burak Sevinç 

Meriç Aral 

 

Tv8'de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını Onur Güvenatam üstlendi. Yönetmenliğini Cem Karcı yapıyor. Senarist Banu Kiremitçi Bozkurt. Yeni sezonda ilgiyle izleyeceğimiz Kırmızı Oda farklı bir yapım. Psikolojik bir dizi. Fragmanda gördüğümüz gibi Kırmızı Oda'da, yaşanılanlar dile getiriliyor. 


Binnur Kaya 

1972 Elazığ'ı doğumludur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro okudu. Kırmızı Oda'da başrol oyuncusu. TV8 kanalında dizide başrol olarak Binnur Kaya'yı izleyeceğiz. Ekranlarda izlemeyi sevdiğimiz oyuncunun son oynadığı film Cinayet Süsü. 
 

Tülin Özen

1979 İskenderun doğumludur. Tülin Özen Yeditepe Oyuncularında eğitimini aldı. Meleğin Düşüşü filmiyle En İyi Kadın Oyuncu Altın Portakal Ödülünü kazandı. Tiyatrolarda, filmlerde, dizilerde izlediğimiz oyuncuyu en son Karakomik'te izledik. 
 

Ecem Uzun

1992 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi'nden Tiyatro okudu. Televizyona girişini Ülker reklamıyla yaptı, dizilerde devam ediyor. Ecem Uzun'un son oynadığı dizi Jet Sosyete.

 

Songül Öden

1979 Diyarbakır doğumludur. Ankara Üniversitesi'nde Tiyatro okudu ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuar'ında şan eğitimini aldı. Birçok sahnede tiyatro oyunculuğu yaptı. Türkiye'nin başarılı oyuncularından Songül Öden'in son oynadığı dizi Bir Aile Hikayesi.

 

Gülçin Kültür

1987 İstanbul doğumludur. Hacettepe Üniversitesi'nde Gıda mühendisliğini okudu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde yüksek lisansını yaparak bir süre mesleğini yaptı. Tiyatro ekibinde oyunculuğa başlayarak Bilkent Üniversitesi'nde oyunculuk okudu. Çok ses getiren dizi, filmlerde adını geçirdi. Son oynadığı film Yedinci Koğuştaki Mucize.

 

Halit Özgür Sarı

1993 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Ekonomi okudu. Mesleğini oyunculuk yönünde ilerleten Halit Özgür Sarı, Netfilix'te ilk Türk yapımı Hakan: Muhafız'da oynadı. Kırmızı Oda'da rolünü henüz bilmiyoruz.

 

Burak Sevinç

1985 İstanbul doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi'de Müzik ve Sahne Sanatları okudu. Birçok enstrüman çalıyor. Son oynadığı dizi erken final yapan Leke.

 

Meriç Aral

1989 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi'nde Hukuk okudu fakat oyunculuğu tercih etti. Sektörde merdivenleri hızla tırmanan, çok konuştuğumuz filmlerde, dizilerde yer alan Meriç Alan'ın son filmi Biz Böyleyiz.

 

Kırmızı Oda'nın Karakterleri

Şu an başrolde Binnur Kaya ve yukarıda bilgilerini verdiğimiz isimler dışında dizinin cast çalışmaları devam ediyor. 
 

Kırmızı Oda'nın Konusu

Kitaplardan ekranlara geçen bir dizi daha. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun psikoloji kitaplarından birisinden ekranlara gelecek. Konusu psikoloji olan kitabın, dizide de psikolog ve hasta görüşmelerini anlatacak. 
 

Kırmızı Oda Ne Zaman Ekranlarda?

Kırmızı Oda'nın ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda bir tarih vermediler. Dizinin hazırlıkları ve cast çalışmaları devam ediyor. Tamamlandığında Kırmızı Oda sete çıkacak ve bir fragman izleyeceğiz. Başladıkları tarih açıklandığında sizi bilgilendireceğiz.