Yüsra Geyik Camdaki Kız dizisine transfer oldu!

Yüsra Geyik Camdaki Kız dizisine transfer oldu!

640

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Nur Sürer, Hande Ataizi, Enis Arıkan gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin her bölümü milyonlarca izleyiciyi kendisine çekiyor. En iyi dönemini yaşayan diziye yeni oyuncular gelmeye devam ediyor.

Arka Sokaklar isimli fenomen dizide tam 15 sezon rol alan Yüsra Geyik’in yeni adresi Camdaki Kız oldu. Gelen habere göre Yüsra Geyik hikayede Zeliha isimli bir karakteri canlandıracak.

Yüsra Geyik, geçen Haziran ayında 15. sezon finalinin ardından Kanal D dizisine veda etmişti. Genç oyuncu yeni sezonda bir başka Kanal D yapımı olan Camdaki Kız ile yeniden ekranlara dönüş yapacak.

Yüsra Geyik kimdir?

Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 tarihinde Samsun'da dünyaya geldi. İlkokul 1. sınıfı Samsun'da okuduktan sonra ailesinin taşınması üzerine 2. sınıfa İstanbul Ataköy'deki 60.yıl Ataköy İlköğretim Okulu'nda başladı. Henüz dördüncü sınıftayken okullarına gelen bir tiyatro kursuyla tiyatro hayatına başladı. Eğitimini Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü'nde tamamladı. 13 yaşında kameralarla tanışan Yüsra Geyik ilk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı. Asıl popülerliğini ise Arka Sokaklar dizisiyle yakaladı. 2006 yılından bu yana Arka Sokaklar dizisinin kadrosunda yer alan Yüsra Geyik, Zeliş karakterini canlandırdı. Şimdilerde ise Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından esinlenilen Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.